poniedziałek, 27 lipca 2015

Stylowe życie

Stylowe życie, czyli lifestyle - to właściwie dobre określenie dla tego, co lubię robić. Odpoczywać, szukać przyjemności, popodróżować w miarę tanio. Może poza jedzeniem otrębów.

Przyjemnie spędzać czas

Cały ten lifestyle tak naprawdę polega na spędzaniu czasu w przyjemny sposób. Więcej tam jeszcze kwestii zdrowia, ale i to nie jest zły pomysł. Cała heca o to, że promują taki styl życia różne celebrytki i celebryci, więc to takie bardziej modne jest.

Tak naprawdę jednak chodzi po prostu o to, żeby żyć trochę wolniej - spędzać czas, uprawiając swoje hobby, gotując (jak ktoś lubi), uprawiając sport - dla zdrowia - czyli generalnie zajmując się sobą i sprawianiem sobie przyjemności.


Tania moda

Trzeba przyznać, że to jedna z niewielu mód, które są dość tanie. Lifestylerzy szukają tanich połączeń i tanich noclegów, jak gdzieś jadą, na miejscu robią mnóstwo zdjęć, a potem publikują je w internecie - może na dowód, gdzie byli. Ale zdjęcia są naprawdę dobre.

Za spędzanie czasu na świeżym powietrzu póki co też nie trzeba płacić, więc wystarczy skrzyknąć znajomych, wziąć frisbee i iść do parku albo pobujać się nad jakieś jeziorko, czy skoczyć na rowery. Właściwie wszystko dozwolone, co komu do głowy przyjdzie.

Jak ktoś nie ma ochoty, to można się trochę "ukulturnić" i iść do kina - albo i do teatru, choć ja akurat mniej lubię. Więcej poczytajcie na http://www.lifestylerki.pl/, dla mnie ciekawa stronka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz